God morgon
Sovit gott? Jag stensomna så fort jag la huvudet på kudden och huvudvärken är borta, det kan ju inte bli bättre! På dagens schema står det lite shopping och sen fila naglar, en lugn dag jag har bara en kund.
Jag vill verkligen åka till Ullared, tänk att få shoppa loss efter en ny höst garderob. Åhh vad det skulle vara roligt! På tal om kläder borde jag verkligen rensa min garderob det finns så sjukt mycket som jag inte använder eller någonsin har använt.
Nästa vecka bär det av till Formex med syster, vi båda två går som på nålar för vi längtar verkligen efter att få gå där i mäss hallarna och bara frossa i dessa grejer….
Nu blir det frukost och sen göra sig i ordning för att möta upp Elin och räkan


2010-08-05 at 09:06
Det är ju rätt stor skillnad på kamphundar och katter! Somliga är farligare än andra så jag förstår dina grannar till 100%!