Fredag, deppig och det regnar!
2010-07-23 09:14
Kan det bli bättre än så?! Motivationen är 0% och helst skulle jag vilja ligga under ett täcke i soffan och kika på film, men har jag någon film NEJ och på 1,2 och 4 finns det inte heller något spännande!
Hoppas att min lilla mamma vaknar till liv snart, vi skulle ev göra något hon va inte heller sugen på att sitta hemma hela dan.
Snart äntligen Augusti, det innebär Formex i Stockholm med syster yster och JAG VILL TRÄFFA ANNA! 3 dagar i huvudstaden och jag skall njuta!
Kanske borde gå ut och dra upp rutorna på bilen dom har visst varit öppna sen igår och det har regnat i natt, men vem bryr sig bilen ska säljas och jag ska inte ha den mer!

2010-07-23 at 22:16
Hallojsan!
Allt bra med dig? :)
2010-07-24 at 10:50
Upp med hakan. . . jag tycker det är skönt med moln och lite trist väder. Det var ju sååå jobbigt med den konstanta värmen. önskar dig en trevlig helg kram keit
2010-07-25 at 12:29
ja den är ju super fin. Tyvärr inga kursen än men jag kan förklara hur man använder den. Det är super enkelt. Kram
2010-07-29 at 03:52
naaaaw gumman… snart slutar ja på Scan o då jävlar ska du få göra naglar o sitta o tjattra med mej ska du se! ;) Varför sälja bilen? Puss