Vilken dag….

2010-06-01 22:00 2 Kommentarer

Idag har jag haft en underbar dag.. Jag har filat naglar på 4 härliga tjejer, skvallrat om allt mellan himmel och jord, träffat underbara Elin och räkan och avslutat dagen med skräp mat väl förtjänt efter allt filande :)

Imorgon ska jag smida planer för framtiden.. mer info kommer om det blir något men jag ser ljust på framtiden och skam den som ger sig! Det ska gå och jag har fått grymt mycket motivation av en tjej som håller på med naglar som verkligen inspirerar mig och som själv har lyckats ordentligt!

Steget att börja arbeta med naglar är det bästa jag någonsin gjort, jag blir på bra humör, lycklig över att se dessa tjejer gå här ifrån med ett leende på läpparna + att jag får träffa alla dessa underbara tjejer!

Jag slår ett slag för vackra naglar och välmående händer!

2 Kommentarer to “Vilken dag….”

  1. £lli£ Skriver:

    Sv: förstår att det inte är så lätt att hitta rätt gata;)
    ska kolla i posten hehe…

    Ha en fin dag!! KRAM KRAM=)

  2. Annica Skriver:

    Heja heja!
    ingenting är omöjligt, man ska följa sina drömmar!
    Visst är det kul att jobba med naglar, fantastiskt att få jobba med att göra folk fina!

Kommentera!

Highslide for Wordpress Plugin