Vilken förmiddag

2008-08-19 14:13 4 Kommentarer

Åkte in till stan i morse vid 9.15 för Kjell & Company firar 20 års jubileum och hade bra priser på massor av saker, vad ser jag när jag kommer in i Gallerian hela nedre våningen där butiken ligger är full med människor. Som tur var delade dom ut nummer lappar så det fanns ett litet kö system dom började på 1 och vilket nummer fick då jag?! Jo 269 åhh vad roligt klockan var då 09.45, efter 1 timma hade jag inte ens kommit in i butiken men ytterligare 1 timma till så var jag påväg ut :) Så 2 timmar för att köpa en laddare till datorn.. Var det värt de? Jag hoppas verkligen de och att den passar ;)

Ska väl snart börja packa lite lätt, tror vi kör på en gemensam väska eftersom vi bara är borta över helgen :)

4 Kommentarer to “Vilken förmiddag”

  1. Anneli Skriver:

    ja de e jätte fint väder här :) usch stackare, men de har regnat hos oss också blev lite shockad närjag gickupp imorse och solen sken.. får se hur länge de håller sig.. allt bra med dig annars? :)

  2. Anneli Skriver:

    åh vad kul :) Ja vi får hoppas på bättre väder..
    Ja jobbar på 7-eleven haha.. :)

  3. Anneli Skriver:

    ere sant äter du inte choklad? Ja e riktigt svag för choklad hehe.. :)

  4. Anneli Skriver:

    hehe :)
    ere sant, men det är ju skit bra jag önskar att jag också var så men jag kan proppa i mig hur mycket som helst, kan äte en hel stor marabou inom 10 min.. hehe :)

Kommentera!

Highslide for Wordpress Plugin